• Özel Pembe Gül Buketi

Özel Pembe Gül Buketi

Ürün Kodu :1463   
420(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Özel Pembe Gül Buketi - İthal alacalı pembe güller, pembe ve yeşil hoş görünümlü garnitürler ve pembe ambalaj kullanılarak hazırlanan pembe gül buketine alıcı kişiye kesinlikle bayılacak! Aradığınız özel, kaliteli, göze hitap eden gösterişli bir çiçek buketi ise özel pembe gül buketi beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş