• 10 Dal Mor Orkide

10 Dal Mor Orkide

Ürün Kodu :1469   
740 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Yaklaşık 60 cm boylarında 10 adet mor orkide, özel seramik saksı içerisinde hazırlanmaktadır. Okaliptuslar, çeşitli dekoratif yeşillikler ve garnitürler ile süslenerek sunulan ürün, sevdiklerinize gönderebileceğiniz özel butik orkide tasarımıdır. Doğum günü kutlama, açılış, hayırlı olsun, teşekkür gibi farklı amaçlar için tercih edilebilecek mor orkide bahçesi, alıcı kişinin kalbini çalacak. Mor orkide, canlı mor rengi ile "Orchid mascula" ismi ile bilinir. Leylak tonlarından koyu mora, farklı renk yelpazesinde bulunan mor orkideler, zarafeti ve asaleti temsil eder. Mor orkide, gönderilen kişiye hayranlık ve saygı duyuluyor demektir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş