• Örgülü Seramikte Özel Çiçek Aranjmanı

Örgülü Seramikte Özel Çiçek Aranjmanı

Ürün Kodu :1589   
470(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Yaklaşık 60 cm boyunda pembe beyaz çiçek aranjmanı özel beyaz seramik üzerine hazırlanmaktadır. Gösterişli ve şık çiçek aranjmanı üzerinde 2 dal birinci kalite beyaz orkide, beyaz lilyumlar, pembe lisyantuslar, somon rengi güller, okaliptuslar ve cipsolar bulunmaktadır. Özel dekoratif garnitürler ve en kaliteli hoş görünümlü çiçekler kullanılarak tasarlanmış ürün, usta ellerce hazırlanmış muhteşem bir hediye çiçek seçeneğidir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş