• Ayçiçeği Gül Aranjmanı

Ayçiçeği Gül Aranjmanı

Ürün Kodu :1634   
180(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Ayçiçeği Gül Aranjmanı - 23 x 20 cm ebatlarında siyah dekoratif kutu içerisine, 8 adet birinci kalite büyük çiçekli kırmızı gül, halk arasında günebakan ismi ile bilinen ay çiçeği, beyaz en saf görünümlü güller ve zambak familyasının en beğenilen üyesi beyaz lilyumlar kullanılarak hazırlanmış şık çiçek tasarımı ile sevdiklerinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz.

Ürün içerisinde dekoratif görünümü arttırmak için okaliptus, cipso ve vergatus yeşil minyatür yapraklar kullanılmıştır. Kutu beyaz kurdele ile süslenerek sunum tamamlanır. Talebe göre süslemede değişiklik yapılabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş