• Vazoda Zambak ve Gül

Vazoda Zambak Ve Gül

Ürün Kodu :1682   
139 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Cam vazo içerisine yavruağzı somon güller ve zambaklar kullanılarak hazırlanmış çiçek aranjmanı. Cam fanus vazo içerisinde dekoratif taşlar bulunan ürün beyaz ve yavru ağzının müthiş uyumu ile son derece estetik ve göz alıcı bir görüntü sunmaktadır. Taze ve tomurcuk somon güllerin yanında, zambak familyasının en beğenilen çiçek türü olan lilyumlar kullanılmıştır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş