• Özel Natural Gül Buketi

Özel Natural Gül Buketi

Ürün Kodu :2087   
%20740     592,00(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Özel Natural Gül Buketi - 51 adet uzun boylu, taze ve büyük gül, yeşil krizantem, yeşil lisyantus, felix yapraklar, okiluptus, arelya yaprağı ve aspidistra yaprağı kullanılarak hazırlanmış natural ve modern görünümünün yanı sıra çok şık bir gül buketi. İster sevgilinize özel ve çok hoş bir sürpriz yapmak isteyin, ister kız isteme töreni için özel bir gül buketi arıyor olun, natural gül buketi tüm beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş