• Sarı Gül Buketi

Sarı Gül Buketi

Ürün Kodu :2216   
%20479     383,20(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Sarı Gül Buketi - Sıcak ve samimi sevgiyi simgeleyen sarı güller sevdiğiniz kişiye sevginizi en güzel şekilde anlatmanıza yardımcı olacaktır. İthal özel sarı güller ile hazırlanmış sarı gül buketi içerisinde estetik görünümlü garanitürler bulunmaktadır. Sevdiğiniz kişiye klasik ve alışılmış olmayan farklı bir çiçek hediye etmek istediğinizde özel tasarım sarı gül buketi harika bir seçim olacaktır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş