Dekoratif İthal Pembe Gül Aranjmanı
Dekoratif İthal Pembe Gül Aranjmanı

Çiçek Kodu: 2491
  • 800 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 55 cm yüksekliğinde aranjman, 10 adet ithal pembe gül, cipsolar ve dekoratif garnitürler ile şık cam vazo içerisine hazırlanmaktadır.

İthal Pembe Gül Aranjmanı, zarif ve şık bir çiçek aranjmanıdır. Bu aranjman, farklı uzunluklarda kesilmiş pembe güllerden oluşur ve bu güllerin her biri tek tek yerleştirilerek özenle düzenlenir. Bu aranjman, özel bir gün veya özel bir kişi için mükemmel bir hediye seçeneği olabilir.

Pembe güllerin anlamı sevgi, şefkat ve romantizm gibi duyguları ifade eder. Bu nedenle, İthal Pembe Gül Aranjmanı, sevgililer günü, anneler günü, mezuniyet, yıldönümü veya doğum günü gibi özel günlerde hediye olarak tercih edilebilir. Ayrıca, evinize veya ofisinize zarif bir dekoratif dokunuş eklemek istiyorsanız da harika bir seçim olabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Güller Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR