• Kutuda Kırmızı Beyaz Güller

Kutuda Kırmızı Beyaz Güller

Ürün Kodu :2555   
299(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Kutuda Kırmızı Beyaz Güller - Siyah kutu üzerine beyaz güller, kırmızı güller ve minyatür garnitürler kullanılarak hazırlanmış romantik ve natural kutuda gül tasarımı. 41 adet kırmızı ve beyaz taze ve güzel güller kullanılarak tasarlanmış ürün sevdiğiniz kişiyi çok mutlu edecektir. Kutu renginde ve süslemesinde talebe ve stok durumuna göre değişiklik yapılabilir. Ürün yaklaşık 27 cm yüksekliğindedir. 

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş