• Şarap Rengi Gül Buketi

Şarap Rengi Gül Buketi

Ürün Kodu :2563   
380(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Şarap rengi ithal güller kullanılarak hazırlanmış büyük, gösterişli ve şık gül buketi sevdiğiniz kişinin kalbini çalmanın en incelikli yolu. Gül buketi içerisinde güller ile uyumlu doğal güzelliği yakalamak için en güzel ve kaliteli garnitürler kullanılmıştır. Fildişi güller olarak da bilinen şarap rengi güller beyaz güllere benzemesine rağmen bambaşka bir anlama sahiptir. Şarap rengi güller güzelliği, zenginliği ve mükemmelliği simgeler. Aradığınız özel ve karşınızdaki kişiyi özel hissettirecek bir gül buketi ise şarap güller tam size göre.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş