Nişan Çiçeği 41 Gül
Nişan Çiçeği 41 Gül

Çiçek Kodu: 2762
  • 380 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Nişan Çiçeği 41 Gül - 41 adet büyük çiçekli ve uzun saplı birinci kalite kırmızı güller kullanılarak hazırlanmış nişan çiçeği içerisinde gelin çiçeği ismi ile tanınan cipsolar, feliks ve dekoratif yeşillikler bulunmaktadır. Gelenekselleşmiş 41 gül kırmızı gül buketinin en modern ve şık hali, özel günlerinizde beklentinizi fazlası ile karşılayacak türden. Süsleme ve ambalajda talebe göre değişiklik yapılabilir. 

Nişan çiçeği için genellikle güller tercih edilir. Beyaz güller, pembe güller ve kırmızı güller en çok tercih edilen nişan çiçekleri arasında başta gelir. Kırmızı güller, nişan çiçeği buketi için gelenekseldir. "Seni seviyorum" demenin en romantik hali kırmızı güllerden nişan çiçeği çok doğru bir tercih olacaktır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR