Orkide Lisyantus Aranjmanı
Orkide Lisyantus Aranjmanı

Çiçek Kodu: 2824
  • 450 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Helen Heykelde Orkide Lisyantus Aranjmanı - Otantik beyaz helen heykel vazo üzerine yeşil lisyantuslar , feliksler, dekoratif yapraklar ve 2 dal mor orkide kullanılarak hazırlanmış orkide aranjmanı orjinalliğinin yanı sıra oldukça şık ve kaliteli bir tasarım ürün. Sevdiklerinizin kalbini çalacak hoş bir sürpriz yapmak için tercih edilecek harika ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Yeşil renk lisyantus çiçeği, kaygıyı hafifleten, uyum ve özdenetim hissi yaratan, pozitif enerji yayan bir çiçektir. Yeşil çiçekler, dünya çapında birçok gücün ve yönetimin sembolü olmuştur. Doğum günü, yıl dönümü, bir dosta sürpriz, sevgiliye hediye, durum ne  olursa olsun yeşil lisyantuslar ve 2 dal zarif mor orkide ile hazırlanmış özel orkide çiçek aranjmanı sevdiklerinizi güzel hislerinizi ve temennilerinizi göndermenin en hoş yolu olacaktır.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Orkide Çiçeği Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR