• Beyaz Gül Lilyum Buketi

Beyaz Gül Lilyum Buketi

Ürün Kodu :2898   
290(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Beyaz Gül Lilyum Buketi - En kaliteli beyaz güller, zarafet ve güzellik yayan beyaz lilyum zambaklar, cipsolar, okaliptuslar ve minyatür yeşil garnitürler kullanılarak hazırlanmış beyaz gül lilyum buketi hem çok sade hem de çok şık. Modern beyaz ambalaj ile süslemesi yapılan beyazların hakim olduğu çiçek buketi büyük ve gösterişlidir. Alıcı kişi kucak dolusu şık bir çiçek buketi ile karşılaştığında fazlası ile memnun kalacak ve onure olacaktır. 

Beyaz gül ve lilyum temalı beyaz çiçek buketi, samimi ve hoş duygularınızı karşı tarafa iletebilceğiniz en incelikli yoldur. Doğum günü, geçmiş olsun ziyareti, sevgiliye jest veya içinizden geldiği için gönderebileceğiniz çok yönlü şık buket harika bir hediye tercihidir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş