• Pembe Beyaz Gelin Çiçeği

Pembe Beyaz Gelin Çiçeği

Ürün Kodu :2931   
250 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Beyaz, şampanya tonları, allık pembesi ve yavru ağzının mükemmel uyumu ile hazırlanmış gelin çiçeği buketi. Çarpıcı allık pembesi ve şampanya rengi buketin odak noktasıdır. En taze ve özel güller ile hazırlanan gelin çiçeği içerisinde cipsolar ve minyatür yeşillikler kusursuz uyum yakalanmıştır. Düğününüzden önce gelin çiçeği siparişi verebilir ve ürünü aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş