Dekoratif Açık Sarı Sprey Gül Aranjmanı
Dekoratif Açık Sarı Sprey Gül Aranjmanı

Çiçek Kodu: 3316
  • 1.000 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 55 cm yüksekliğinde aranjman, 10 dal açık sarı sprey gül , cipsolar ve dekoratif garnitürler ile şık cam vazo içerisine hazırlanmaktadır.

Açık sarı renk, neşe, mutluluk ve dostluk gibi duyguları ifade eder ve bu nedenle, aranjman sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz harika bir hediye seçeneği olabilir. Sprey güller, tek bir dalda birden fazla çiçeğin bulunduğu çiçeklerdir. Bu nedenle, Dekoratif Açık Sarı Sprey Gül Aranjmanı, farklı açık sarı tonlardaki sprey güllerinin bir arada kullanılmasıyla, aranjmanın daha dolgun ve canlı bir görünüm kazanmasını sağlar.

Bu aranjman, herhangi bir dekorasyon stilinde kullanılabilir ve evinizde veya ofisinizde zarif bir dekoratif dokunuş eklemek için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca, özel bir gün veya özel bir kişi için harika bir hediye seçeneği olabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Güller Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR