• Zeytin Ağacı

Zeytin Ağacı

Ürün Kodu :3921   
100(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Yaklaşık 70 cm boyunda olan dekoratif zeytin ağacı seramik vazo içerisine hazırlanmaktadır. Akdeniz iklimine özgü Zeytin ağacı bitkisi estetik görünümü sebebi ile oda ve salon bitkisi olarak kullanılmaktadır. Doğal görünümü korumak amacı ile natural renkli ambalajlar ile süslenerek hazırlanmaktadır. Akdeniz iklimine özgü Zeytin Ağacı güneşi seven ve bakımı oldukça kolay bir bitkidir. Bereketi ve mutluluğu simgeler.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş