Dekoratif Mix Sprey Gül Aranjmanı
Dekoratif Mix Sprey Gül Aranjmanı

Çiçek Kodu: 3939
  • 1.000 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 55 cm yüksekliğinde aranjman, 10 dal fuşya, sarı ve krem rengi sprey gül, cipsolar ve dekoratif garnitürler ile şık cam vazo içerisine hazırlanmaktadır.

Dekoratif Mix Sprey Gül Aranjmanı, farklı renklerdeki sprey güllerinin bir arada kullanılarak oluşturulmuş bir çiçek aranjmanıdır. Bu aranjman, canlı ve enerjik bir görünüm sunar ve herhangi bir odaya canlılık ve renk katmak için mükemmel bir seçimdir.

Sprey gülleri, tek bir dalda birden çok çiçeğin bulunduğu çiçeklerdir. Bu nedenle, Dekoratif Mix Sprey Gül Aranjmanı, farklı renklerdeki sprey gülleri kullanılarak oluşturulduğunda, aranjmanın daha dolgun ve canlı görünmesini sağlar.

Dekoratif Mix Sprey Gül Aranjmanı, çeşitli renklerdeki güllerin birleşmesiyle oluşturulduğu için, herhangi bir dekorasyon stilinde kullanılabilir. Bu aranjman, hoş bir hediye olarak da tercih edilebilir veya evinizde veya ofisinizde doğal bir dekorasyon öğesi olarak kullanılabilir.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Güller Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR