• Beyaz Orkide Gül Özel Aranjman

Beyaz Orkide Gül Özel Aranjman

Ürün Kodu :4097   
480(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Beyaz Orkide Gül Özel Aranjman - 20 x 40 cm ebatlarında beyaz seramik saksı üzerine 2 dal beyaz birinci kalite orkide, pembe  ve beyaz lisyantuslar, pembe ve beyaz güller kullanılarak hazırlanmış şık ve gösterişli orkide aranjmanını sevdiklerinize göndererek muhteşem bir sürpriz yapabilirsiniz.

Gösterişli ve zarif çiçek aranjmanı iç mekanı canlandırmanın, güzel bir yoludur. Renkleri özen ve uyumla seçilmiş en hoş çiçeklerin, saksıda birleştirilmiş hali bulunduğu ortamda fantastik bir bahar havası yaratacaktır. Herkesin  bayılacağı çiçek aranjmanı beyaz renklerin ağırlıklı olarak kullanılması sebebi ile de doğum günü partilerine, düğünlere gönderilebilecek en güzel masa çiçeği aranjmanlarındandır. Beyazların yoğun olarak kullanıldığı çiçek aranjmanı kaliteli görünüşü sevdikleriniz için unutulmaz ve hoş bir hediye seçeneğidir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş