Beyaz Orkide Gül Özel Aranjman
Beyaz Orkide Gül Özel Aranjman

Çiçek Kodu: 4097
  • 550 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 65 cm yüksekliğinde aranjman, beyaz seramik saksı üzerine 2 dal beyaz birinci kalite orkide, pembe  ve beyaz lisyantuslar, pembe ve beyaz güller ile hazırlanmaktadır. Şık ve gösterişli orkide aranjmanını sevdiklerinize göndererek muhteşem bir sürpriz yapabilirsiniz.

Gösterişli ve zarif çiçek aranjmanı iç mekanı canlandırmanın, güzel bir yoludur. Renkleri özen ve uyumla seçilmiş en hoş çiçeklerin, saksıda birleştirilmiş hali bulunduğu ortamda fantastik bir bahar havası yaratacaktır. Herkesin  bayılacağı çiçek aranjmanı beyaz renklerin ağırlıklı olarak kullanılması sebebi ile de doğum günü partilerine, düğünlere gönderilebilecek en güzel masa çiçeği aranjmanlarındandır. Beyazların yoğun olarak kullanıldığı çiçek aranjmanı kaliteli görünüşü sevdikleriniz için unutulmaz ve hoş bir hediye seçeneğidir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Orkide Çiçeği Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR