• Multi Orkide İzmir Çiçek

Multi Orkide İzmir Çiçek

Ürün Kodu :4195   
%20143     114,40(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Multi orkide, ismini çiçeklerinin çoklu renklerde olmasından alır ve oldukça populer bir saksı bitkisidir.

Uzunluğu 50 cm'dir. Genellikle masa çiçeği olarak kullanılır. Saksı orkideleri uzun ömürlü saksı bitkileridir ve bakımı oldukça kolaydır. Haftada 2 kere sulamak yeterlidir. Orkideler, doğum günleri, ev taşıma hediyeleri, yeni iş hediyeleri ve düğün gibi özel organizasyonlar için mükemmel bir hediye seçeneğidir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş