• Özel Vazoda Özel İthal Güller

Özel Vazoda Özel İthal Güller

Ürün Kodu :4218   
380(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Özel Vazoda Özel İthal Güller - Özel dekoratif seramik vazo üzerine ithal yavruağzı güller ile hazırlanmış çiçek tasarımı asil ve güzel görüntüsü ile görenleri kendisine hayran bırakacak. Özel tasarım çiçek içerisinde ithal ve yerli yeşil garnitürler ve süs bitkileri bulunmaktadır. Yavruağzı gül tasarımı otantik vazosu ve soft görünümü ile bakan gözleri etkisi altında alacak çok hoş bir üründür. Sevdiklerinize özel bir sürpriz yapmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş