• İthal Kırmızı Güller Özel Tasarım

İthal Kırmızı Güller Özel Tasarım

Ürün Kodu :4273   
250(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

İthal Kırmızı Güller Özel Tasarım - Özel bej rengi seramik vazo içerisine kırmızı ithal güller ile hazırlanmış çiçek tasarımı. Kırmızı güller aşk, tutku, romantizm ve mükemmelliği temsil eder. Kırmızı güller, dekoratif yapraklar ve garnitürlerin eşsiz uyumu alıcı kişiyi mest edecek ve kalbini çalacak cinsten.

Talep ve stok durumuna göre vazo renginde değişiklik yapılabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş