• Beyaz Güller

Beyaz Güller

Ürün Kodu :4438   
400(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

80 adet kucak dolusu beyaz gül ile hazırlanmış gösterişli ve şık gül buketi sevgimizi anlatmanın en masum ve çekici yolu.  Beyaz güller ebedi sadakati temsil eder. Yeni ve temiz bir başlangıç, sonsuz sevgi anlamlarına gelen beyaz gül buketi hislerimize bizlerin yerine tercüman olacaktır. 

Beyaz güllerin etrafı minyatür çiçekler olan cipsolar ve yeşillikler ile süslenerek natural güzellikte bir sunum hazırlanmaktadır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş