Özel Seramik Saksıda Kaktüs
Özel Seramik Saksıda Kaktüs

Çiçek Kodu: 4572
  • 130 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Mevsime ve Stok durumuna göre ürünlerde değişiklik olabilir. Özel lacivert seramikte kaktüs ve sukulent tasarım. Ürün boyu yaklaşık 30 cm'dir. Üründe kuş ve mantar figürleri bulunmaktadır. Ürün boyu yaklaşık 30 cm'dir.

Kaktüs, dikenleri olan parlak renkli çiçekler açan dikenli bir bitkidir. Sukelent türü olan kaktüs bitkisi, uzun ömürlü kurak alanlarda yetişen minyatür ve dekoratif bir saksı bitkisidir. Özel tasarım seramik vazo içerisine görselliği ile dikkatleri üzerine çeken en güzel kaktüsleri barındıran ürün, çalışma masanızı, odanızı dekore etmek için çok hoş bir seçim olacaktır. Lacivert seramikte bulunan kaktüsü dostlarınıza, sevdiklerinize göndererek incelikli bir sürpriz yapabilirsiniz.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Teraryum - Terarium Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR