Kadehte Kırmızı Gül & Orkide Aranjmanı
Kadehte Kırmızı Gül & Orkide Aranjmanı

Çiçek Kodu: 4651
  • 4.400 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 70 cm yüksekliğinde aranjman, 60 adet birinci kalite kırmızı gül, beyaz cymbidium orkideler, anastasyalar ve dekoratif garnitürler ile özel kadeh içerisine hazırlanmaktadır.

Kırmızı güller, sevgi, tutku ve romantizm gibi duyguların sembolüdür. Beyaz orkideler ise saflık, temizlik ve zarafetin simgesidir. Bu iki çiçek türünün bir arada kullanılması, bu aranjmanın hem şık hem de anlamlı olmasını sağlar.

Aranjman, özenle seçilmiş kırmızı güller ve beyaz orkidelerin, özel bir kadehte bir araya getirilmesiyle hazırlanır. Çiçeklerin benzersiz renkleri ve güzel görünümü, bu aranjmanın dikkat çekici bir hediye olmasını sağlar.

Kadehte Kırmızı Gül & Orkide Aranjmanı, birçok farklı amaç için kullanılabilir. Sevgililer Günü, anneler günü, doğum günü, yıldönümü ve diğer özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ayrıca, bu aranjman, ev veya ofis gibi herhangi bir ortamın dekorasyonu için de harika bir seçenek olabilir.

Sonuç olarak, Kadehte Kırmızı Gül & Orkide Aranjmanı, güllerin tutku ve romantizmi ile orkidenin zarafeti ve saflığının birleşimiyle oluşturulan şık bir çiçek aranjmanıdır. Bu aranjman, sevdiklerinize özel bir hediye vermek için harika bir seçenektir ve ayrıca ev veya ofis gibi herhangi bir ortamın dekorasyonu için de uygun bir seçenektir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Güller Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR