70 Kırmızı Gül Buketi
70 Kırmızı Gül Buketi

Çiçek Kodu: 4737
  • 450 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

70 Kırmızı Gül Buketi - 70 adet büyük çiçekli birinci kalite kırmızı Rodos gül kullanılarak hazırlanmış gösterişli gül buketi sevgilinize unutulmaz ve çok şık bir sürpriz yapmak istediğiniz taktirde son derece doğru bir tercih olacaktır.

Ürün içerisinde beyaz cipsolar, okaliptuslar ve dekoratif yeşil yapraklar kullanılmıştır. Gösterişli ve kaliteli 70 adet kırmızı gülden hazırlanmış buket söz - nişan- kız isteme törenleri için de oldukça tercih edilen bir üründür. Kırmızı güller aşkı ve tutkuyu yansıtır. Sevgilinizle yaşayacağınız unutulmaz özel günler için 70 kırmızı gül buketi gününüzü daha da özel kılacak muhteşem bir üründür.

Ürün süslemesinde modern görünümlü mavi ambalaj kullanılarak dekoratif bir sunum hazırlanmıştır. Talebe göre süslemede değişiklik yapılabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR