Dekoratif Kırmızı Gül Aranjmanı
Dekoratif Kırmızı Gül Aranjmanı

Çiçek Kodu: 4898
  • 900 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 55 cm yüksekliğinde aranjman, 10 adet birinci kalite kırmızı gül, cipsolar ve dekoratif garnitürler ile şık cam vazo içerisine hazırlanmaktadır.

Dekoratif Kırmızı Gül Aranjmanı, taze ve canlı kırmızı güllerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan özel bir çiçek aranjmanıdır. Bu aranjman, genellikle romantik veya tutkulu bir hava yaratmak için kullanılır ve özel günlerde veya sevdiklerinize hediye olarak tercih edilebilir.

Dekoratif Kırmızı Gül Aranjmanı, bir vazo veya özel bir kutuda sunulur ve kırmızı güllerin uyumlu bir şekilde birleştirilmesiyle oluşur. Güllerin yanı sıra, yeşillikler, dallar ve çeşitli süslemeler de aranjmana dahil edilir. Bu sayede, aranjman daha da çarpıcı bir görünüme sahip olmaktadır.

Dekoratif Kırmızı Gül Aranjmanı, genellikle kırmızı güllerin güçlü ve tutkulu mesajını iletmek için tercih edilir. Bu aranjman, sevgililer günü, evlilik teklifi, doğum günleri ve yıl dönümleri gibi özel günlerde kullanılabilir. Ayrıca, evlerin veya ofislerin dekorasyonu için de ideal bir seçenektir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Güller Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR