• Kutuda 41 Yavruağzı Gül 4 adet Çikolata

Kutuda Yavruağzı Güller Çikolatalar

Ürün Kodu :5003   
350(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

25 x 23 cm ebatlarında beyaz şık kutu içerisinde 41 adet yavruağzı birinci kalite gül ve 2 adet antep fıstıklı Damak marka çikolata ile hazırlanmış kutuda 41 yavruağzı gül ve lezzet tasarımı alıcı kişinin gönlünü fethedecek türden özel ve gösterişli bir hediye ürün.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş