Kutuda 40 Kırmızı Gül 1 Siyah Solmayan Gül
Kutuda 40 Kırmızı Gül 1 Siyah Solmayan Gül

Çiçek Kodu: 5036
  • 340 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Solmayan gül, canlı gülün şoklanarak 5 yıl boyunca bozulmayacak hale getirilmesi ile yapılır. Ürün siyah kutu üzerine 40 adet canlı kırmızı gül ve 1 adet solmayan siyah gül kullanılarak hazırlanmaktadır.  Solmayan gül, solmayan sonsuz aşkın simgesidir. Siyah gül birçok anlama gelebilen gizemli bir çiçektir. Siyah gül yeni başlangıç, matem ve büyük değişiklikler gibi farklı anlamlar taşır. Siyah gül kişide güven ve cesaret uyandırır. Solmayan siyah gül ise bitmeyen sonsuz aşkı temsil eder.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kutuda Çiçek Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR