• Kız İsteme Çiçeği Özel Tasarım 45 Gül

Kız İsteme Çiçeği Özel Tasarım 45 Gül

Ürün Kodu :5097   
450(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

45 adet kırmızı büyük çiçekli ve uzun boylu Rodos gül, gelin çiçeği cipsolar, okaliptuslar ve dekoratif garnitürler kullanılarak hazırlanmış özel ve gösterişli kız isteme nişan çiçeği en güzel gününüzün en hoş ve önemli parçası olacaktır. Kız isteme merasimi akılda kalacak ve her hatırlandığında yüzleri güldüren özel bir gündür. Evlenmeye karar veren çiftlerin, evlilik yolundaki ilk adımı olan kız isteme ve nişan törenlerine özel hazırlanmış şık ve bakanları hayran bırakacak türden bir çiçek buketi özel günü daha da özel ve hoş kılacaktır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş