• 101 Gül İsteme Nişan Söz Çiçeği Buketi

101 Gül İsteme Nişan Söz Çiçeği Buketi

Ürün Kodu :5438   
380(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

101 adet kırmızı büyük güllerden özel kız isteme, nişan, söz çiçeği hem çok şık hem çok gösterişli. 101 dev gül buketi içerisinde, cipsolar, feliks yapraklar ve vergatus bulunmaktadır. Ambalaj ve süslemeler talebe göre değiştirilebilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş