Dekoratif İthal Beyaz Gül Aranjmanı
Dekoratif İthal Beyaz Gül Aranjmanı

Çiçek Kodu: 5834
  • 900 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 55 cm yüksekliğinde aranjman, 10 adet ithal beyaz gül, cipsolar ve dekoratif garnitürler ile şık cam vazo içerisine hazırlanmaktadır.

Beyaz renk, saflık, masumiyet ve temizliği ifade eder ve bu nedenle, aranjman sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz harika bir hediye seçeneği olabilir.

Beyaz gül, geleneksel olarak aşkın, sadakatin ve saygının sembolü olarak da kabul edilir. Bu nedenle, Dekoratif İthal Beyaz Gül Aranjmanı, romantik bir jest veya özel bir gün için mükemmel bir hediye seçeneği olabilir.

Bu aranjman, herhangi bir dekorasyon stilinde kullanılabilir ve evinizde veya ofisinizde zarif bir dekoratif dokunuş eklemek için mükemmel bir seçenektir. Beyaz gülün zarif ve klasik görüntüsü, aranjmanın sofistike ve şık bir görünüm kazanmasını sağlar.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Güller Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR