Gökkuşağı İthal Gül Buketi
Gökkuşağı İthal Gül Buketi
Gökkuşağı İthal Gül Buketi
Gökkuşağı İthal Gül Buketi

Çiçek Kodu: 5932
  • 5.000 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 70 cm yüksekliğinde buket, 50 adet renkli ithal gül ve dekoratif garnitürler ile hazırlanmaktadır.

Gökkuşağı İthal Gül Buketi, kaliteli ve taze çiçeklerin seçilerek özenle hazırlandığı bir aranjmandır. Bu çiçek buketi, farklı renkteki güllerin bir araya getirilmesiyle herhangi bir ortamda dikkat çekici bir şekilde sergilenir.

Her rengin bir anlamı vardır ve bu buket, renklerin anlamlarını bir arada yansıtır. Örneğin, lila güller güzelliği, beyaz güller ise sevgi ve masumiyeti ifade eder. Turuncu güller arkadaşlık ve neşe, turuncu güller ise coşku ve heyecan anlamına gelir. Bu renklerin birleşimi, özel bir çiçek buketi ortaya çıkarır.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Güller Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR