• Assorty - Karışık Lezzet Çiçeği

Assorty - Karışık Lezzet Çiçeği

Ürün Kodu :L4139   
210 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Bu muhteşem aranjman yaklaşık 49 adet farklı aromalarda çikolata kaplı çilek, 6 adet çikolata kaplı muz, 25 adet kek çiçeği, 11 adet pembe royalli kurabiye çiçeği, 7 adet coco çiçeği, 7 adet truffle kek çiçeği, 26 adet çikolata kaplı elmadan oluşmaktadır. Aşkını şık ve gösterişli bir şekilde göstermek isteyenler için...

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş