• Floway - Karışık Lezzet Çiçeği

Floway - Karışık Lezzet Çiçeği

Ürün Kodu :L4643   
162 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Çikolatalı elma dilimleri, çikolata kaplı muzlar, sade güzel taze çilekler, çiçek ananaslar, siyah sulu üzümler, kurabiye çeşitleri, browni gül kekler ve çikolata topları şeklinde truffle ile yapılan bu aranjman yaklaşık 90 parçadan hazırlanmıştır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş