• TeddyBaby Blue - Bebek Hediyesi

Teddybaby Blue - Bebek Hediyesi

Ürün Kodu :L4810   
119 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

50 cm. ayıcık şeklindeki bu üründe Bebek arabası şeklinde çikolatasepeti ürünün içinde 39-42 arasında çikolatalı çıtırı royellik kurabiye ve yumuşacık lezzetli truffle topları bulunmaktadır. Hastanelere teslimat ve girişte sıkıntı yoktur.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş