Çiçekçiliğin tüm incelikleri hizmetlerimize uygulayarak sizlerin beğenisine sunduğumuz en şık ve özel çiçeklerimiz hayranlık uyandıracak niteliktedir. Konak çiçekçiler olarak bu konuda fazlasıyla özenli ve titiz davranmaktayız. İnsanlar arasında oldukça önemli olan çiçekleri sıradan bir hizmet anlayışı yerine olması gerektiği gibi son derece kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Özel günlerde veya yakınlarınızı ziyaretlerinizde mutlaka tercih edebileceğiniz kalitede olan birbirinden şık çiçeklerimiz arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Ürün çeşitliliğimiz bu anlamda oldukça fazladır. Aynı zamanda hizmet ağımız her geçen gün genişleyerek müşteri potansiyelimizde artmaktadır.

Müşteri memnuniyeti esasına dayanan hizmetlerimiz Konak çiçek hizmetlerini müşterileri için oldukça anlamlı kılmaktadır. Bu konuda bizi tercih eden müşterilerimiz ile yakından ilgileniyor ve istek ve beklentilerini daha iyi anlayarak en iyi şekilde hizmet verebilmek için özel çaba harcıyoruz. Verdiğiniz çiçek siparişinin layığı ile sizlere ulaşmasını istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Bu konuda oldukça iddialıyı ve azimliyiz. Bulunduğumuz konumda sürekli gelişerek ve yenilenerek hizmet vermek sizler kadar bizleri de mutlu etmektedir.

Bazı zamanlar vardır ki insanlar kendilerini mutlu hissetmek adına başkalarının mutlu olmasını dilemekte ve bunun için çaba sarf etmektedirler. Hal böyle olunca da genel olarak birçok kişinin öncelikli düşüncesi sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek üzerinedir. Konak’taki bir yakınınıza göndereceğiniz çiçeğin onu nasıl mutlu edeceğini hiç düşündünüz mü? Belki de düşündünüz ancak bunun hiç de kolay olmadığına karar vererek bu fikrinizden vazgeçtiniz. Ancak aslında hiç de o kadar zor bir olay olmadığından emin olabilirsiniz. Çok az bir emekle oturduğunuz yerden Konak’a çiçek göndermeniz aslında mümkün. Nasıl mı? İzmir çiçek ile istediğiniz her an online çiçek siparişi verebilir Konak dahil İzmir’in birçok yerine çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey internet kullanımında belli bir bilgiye sahip olmaktır.

İzmir, büyükşehir olmasından kaynaklı sevdiklerinize ulaşmak, üstelik de farklı semtlerde ikamet ediyorlar ise zaman alabilmektedir. Bu doğrultuda öncelikle bu mesafeleri aşmanız gerekecektir. Bazı zamanlar ise biz, sizin yerinize bu mesafeleri kendimiz aşabilmekteyiz. Tüm siparişlerinizi en kısa sürede ulaştırma çabamız da tamamen bundan kaynaklı olmaktadır. Sevdiklerinize kısa sürede ulaşan çiçekleriniz ile sizin hissetmiş olduğunuz ruhsal huzuru bizler de aynı seviyede hissetmekteyiz.

Konak çiçek siparişi başta olmak üzere İzmir’in her yerine birbirinden güzel kokulu ve renkli çiçek gönderimlerimiz bulunmaktadır. Elbette güllerin yeri her zaman için farklı olmuştur. En önemlisi de taze ve henüz rengi solmamış canlı gülleri bir an önce sevdiklerinize ulaştırmaktır. Farklı aranjmanlar ile de kendi zevkinizin oluşmasını sağlayabilir her çeşit duygu için her çeşit farklı çiçek sepetleri oluşturarak kendi seçimlerinizi iletebilirsiniz.

Çiçek ile yapılan sürprizler her zaman için daha etkili olmuş ve özellikle de bayanların bu konuda zaafları olduğu dikkat çekmiştir. Mutlu anları kutlamanın yanı sıra ufak bir özür için de çiçek kullanmak her zaman başarılı olmuştur. Dostluk ve samimiyeti simgeleyen çiçekleri yakındaki arkadaşlarınızın yanı sıra uzaktaki birçok arkadaşınıza da gönderebilirsiniz. Aynı zamanda incecik desenler ile oluşturulmuş, sevginizi simgeleyen çiçekleri de Konak’ta oturan sevgilinize sürpriz niteliğinde gönderebilirsiniz.

Bunların yanı sıra doğum günü olan bir arkadaşınızın davetinize katılamadığınız durumlarda hiç kuşkusuz bu mahcubiyetinizi gidermek adına bir takım adımlar atmanız gerekebilmektedir. Bunu yapmanız için ise gerekli olan yalnızca birkaç online işlemdir. Doğum gününe özel hazırlanmış çiçek aranjmanınizi kısa sürede istediğiniz adrese rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Kutlama mesajlarının yanında daha hoş bir görüntü sergilemesi amacı ile de çiçeklerinizi eklemeyi unutmayın. Bazı zamanlar vardır ki olmazsa olmaz bir konumda bulunan çiçekleri kullanmanız gerekmektedir. İzmir’in bu birbirinden güzel semtlerine her türlü çiçek siparişinizi ulaştırmak ve  sizlerle birlikte değer verdiğiniz kişileri de mutlu etmek, emin olun boynumuzun borcu niteliğindedir.
Whatsapp ile Sipariş